pizza Śródmieście na dowóz
pizza Śródmieście na dowóz
pizzeria Śródmieście we Wrocławiu
Śródmieście we Wrocławiu
Nocna pizza Śródmieście we Wrocławiu
Zamów pizzę z dowozem na Śródmieściu
Nocna pizzeria Śródmieście Wrocław
Tania pizza Śródmieście

PIZZA ŚRÓDMIEŚCIE NA DOWÓZ

Najlepsza pizza na dowóz Śródmieście – Dlaczego u Nas?

Lubisz wygodę? Nie jesteś fanem samodzielnego gotowania? Jeżeli tak to z całą pewnością zainteresuje Cię nasza pizzeria Śródmieście Wrocław oferująca jedzenie do naprawdę późnych godzin nocnych. Jeżeli chodzi o czas oczekiwania to może to wynosić nawet 90 minut, jednak dokładamy wszelkich starań, aby było to możliwie jak najszybciej. Dzięki faktowi, że kierowcy posiadają specjalne torby utrzymujące ciepło to nawet w przypadku długiego oczekiwania na dowiezienie pizzy przez naszego kierowcę na 100% będzie ona ciepła. Na rynku działamy już długo oferując jedzenie na dowóz Śródmieście Wrocław i dlatego też wiemy jak istotne jest to, aby danie zawsze było ciepłe. Decydując się na nasze usługi nie musisz płacić kartą. Nasi kierowcy są wyposażeni w gotówkę i będą w stanie wydać nawet z dużych nominałów (jednak warto dać nam znać, aby kierowca mógł przygotować odpowiednią ilość pieniędzy). Taka informacja jest gwarancją bez problemowej transakcji.

Nocna pizzeria Śródmieście – Zamów od Nas

Jeśli to, że możesz skorzystać z naszych usług Cię nie przekonało to już Ci tłumaczymy dlaczego warto zamówić u nas pizzę. Przede wszystkim nasza pizza Śródmieście Wrocław posiada ciasto, które nie jest ani za grube ani cienkie (jest czymś pomiędzy włoskim a amerykańskim). Stosujemy doskonałe składniki oraz posiadamy w ofercie wybór różnych sosów. Wśród sosów znajduje się ostry, pomidorowy oraz czosnkowy. Jeśli chodzi o wybór pizz to standardowo w menu posiadamy 20 rodzajów pizz, jednak na życzenie klienta jesteśmy w stanie dodać inne składniki lub też podmienić te znajdujące się na pizzy. Standardowymi rodzajami pizzy, które znajdują się w naszej ofercie są Maiami, Bolognese, Spinacio oraz wiele innych. Wśród tych pizz są oczywiście te są adresowane do wegetarian i osób lubiących mięso. Jeśli chodzi o wielkość naszych pizz to są dostępne 30 oraz 40 centymetrowe. Nie oferujemy większych wielkości, ponieważ są one niezbyt komfortowe do transportu oraz spożywania. Jesteśmy przekonani, że każdy kto zdecyduje się na zamówienie naszej pizzy będzie szczęśliwy, ponieważ gwarantujemy otrzymanie „kawałka nieba”.

Osiedla w dzielnicy ŚRÓDMIEŚCIE, Wrocław

Nasza pizzeria chętnie dowiezie pizzę do Twojego domu. Pamiętaj, że im dalej od Naszej restauracji, tym większy koszt dostawy oraz wartość minimalnego zamówienia.

4.9/5 - (234 votes)
X