pizza Ostrów Tumski na dowóz
Nocna pizzeria Ostrów Tumski Wrocław
Tania pizza Ostrów Tumski

PIZZA OSTRÓW TUMSKI NA DOWÓZ

Najlepsza pizza na dowóz Ostrów Tumski – Dlaczego u Nas?

Nasza pizzeria ma opcję dowozu do domu. Więc jeżeli chciałbyś pizzę zamówić na wieczór, nie ma problemu! Więcej! Działamy nawet do trzeciej lub czwartej w nocy. Gdy klient zamówi pizzę, my możemy zagwarantować, że dostanie ją ciepłą, nawet po mimo dalekiej podróży. Jak? Otóż nasi dostawcy pizzy posiadają podgrzewane torby, w których znajduje się jedzenie. Więc bez zdenerwowania. Klient dostanie pizzę o temperaturze pizzy wyjętej z pieca! W naszej pizzerii dostępne są wszystkie metody płatności. Nasi nocni dostawcy posiadają terminale, wobec tego bez żadnego problemu możemy zapłacić kartą. Zawsze posiadają drobne, żeby wydać z dużej ilości pieniędzy. Jest jedno ale. Im dalej znajduje się nasza pizzeria, tym rośnie koszt minimalnego zamówienia jak i zwiększa się koszt dostawy. Jeżeli nie lubisz korzystać z oficjalnych stron restauracji, współpracujemy z takimi portalami jak UberEats, PizzaPortal, PysznePL oraz Glovo.

Nocna pizzeria Ostrów Tumski – Zamów od Nas

Nasza nocna pizzeria stara się jak najlepiej dbać o naszych klientów i spełniać ich wymagania. Dlatego zawsze kupujemy wysokiej jakości składniki. Nieważne czy pieczarki, szynka, ser mozzarella, papryczka. Wszystko jest u nas z górnej półki. Ciasto natomiast jest puszyste i miękkie, idealne na imprezy. Niestety nie posiadamy pizzy włoskiej, czyli inaczej pizzy na cienkim cieście, lecz gwarantujemy, że z puszystego, grubego cista również będą państwo zadowoleni. Mamy szeroki wachlarz sosów. Najpopularniejsze u nas to sos czosnkowy, pomidorowy oraz ostry – NAPRAWDĘ ostry. W każdą pizzę wkładamy serce i naszą ciężką pracę. Ciężką, ponieważ posiadamy bardzo duże menu. Znajduje się w nim dwadzieścia pizz, każda z możliwością doboru, lub usunięcia składników, które lubimy lub nie. Oczywiście nie zabrakło też możliwości wybrania rozmiaru w zależności od tego jak klient jest głodny. Posiadamy pizzę o rozmiarze trzydziestu centymetrów jak i o rozmiarze czterdziestu centymetrów. Istnieje również u nas możliwość złożenia dwóch pizz na jedną, czyli pizza pół na pół, jednak ta możliwość występuje tylko przy zamówieniu dużej pizzy (40cm). Okazuje się, że nasza pizzeria nie ma w menu tylko pizz. W karcie dań znajdziecie też zapiekane makarony.

Bądź na bieżąco – Slice of Heaven – Nocna pizzeria Wrocław

Jeżeli jesteście ogromnymi fanami pizzy tak jak my, możecie polubić nasz FanPage. Znajdziecie tam dużo ciekawych rabatów i promocji dotyczących dań. Gorąco zachęcamy również do opublikowania swoim opinii na naszej stronie lub naszym FanPage’u. Cenimy sobie takie oceny, gdyż mówią nam co mamy poprawić, a czego nie, czy mamy wymienić składniki i tym podobne. Jesteśmy bardzo otwarci na opinie klientów! Naprawdę zachęcamy do skorzystania z naszej nocnej pizzerii! (oczywiście działa też w dzień 😉 ) Dajemy gwarancję, że wyjdą państwo zadowoleni i szczęśliwi z tak dobrego obiadu!

Na jakie ulice dowozimy pizzę na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu?

• kard. Augusta Hlonda
  • św. Idziego