pizza Ostr贸w Tumski na dow贸z

Pizza na dow贸z Ostr贸w Tumski Wroc艂aw

Najlepsza pizza Ostr贸w Tumski Wroc艂aw

PIZZA OSTR脫W TUMSKI NA DOW脫Z

Najlepsza pizza na dow贸z Ostr贸w Tumski – Dlaczego u Nas?

Nasza pizzeria ma opcj臋 dowozu do domu. Wi臋c je偶eli chcia艂by艣 pizz臋 zam贸wi膰 na wiecz贸r, nie ma problemu! Wi臋cej! Dzia艂amy nawet do trzeciej lub czwartej w nocy. Gdy klient zam贸wi pizz臋, my mo偶emy zagwarantowa膰, 偶e dostanie j膮 ciep艂膮, nawet po mimo dalekiej podr贸偶y. Jak? Ot贸偶 nasi dostawcy pizzy posiadaj膮 podgrzewane torby, w kt贸rych znajduje si臋 jedzenie. Wi臋c bez zdenerwowania. Klient dostanie pizz臋 o temperaturze pizzy wyj臋tej z pieca! W naszej pizzerii dost臋pne s膮 wszystkie metody p艂atno艣ci. Nasi nocni dostawcy posiadaj膮 terminale, wobec tego bez 偶adnego problemu mo偶emy zap艂aci膰 kart膮. Zawsze posiadaj膮 drobne, 偶eby wyda膰 z du偶ej ilo艣ci pieni臋dzy. Jest jedno ale. Im dalej znajduje si臋 nasza pizzeria, tym ro艣nie koszt minimalnego zam贸wienia jak i zwi臋ksza si臋 koszt dostawy. Je偶eli nie lubisz korzysta膰 z oficjalnych stron restauracji, wsp贸艂pracujemy z takimi portalami jak UberEats, PizzaPortal, PysznePL oraz Glovo.

Nocna pizzeria Ostr贸w Tumski – Zam贸w od Nas

Nasza nocna pizzeria stara si臋 jak najlepiej dba膰 o naszych klient贸w i spe艂nia膰 ich wymagania. Dlatego zawsze kupujemy wysokiej jako艣ci sk艂adniki. Niewa偶ne czy pieczarki, szynka, ser mozzarella, papryczka. Wszystko jest u nas z g贸rnej p贸艂ki. Ciasto natomiast jest puszyste i mi臋kkie, idealne na imprezy. Niestety nie posiadamy pizzy w艂oskiej, czyli inaczej pizzy na cienkim cie艣cie, lecz gwarantujemy, 偶e z puszystego, grubego cista r贸wnie偶 b臋d膮 pa艅stwo zadowoleni. Mamy szeroki wachlarz sos贸w. Najpopularniejsze u nas to sos czosnkowy, pomidorowy oraz ostry – NAPRAWD臉 ostry. W ka偶d膮 pizz臋 wk艂adamy serce i nasz膮 ci臋偶k膮 prac臋. Ci臋偶k膮, poniewa偶 posiadamy bardzo du偶e menu. Znajduje si臋 w nim dwadzie艣cia pizz, ka偶da z mo偶liwo艣ci膮 doboru, lub usuni臋cia sk艂adnik贸w, kt贸re lubimy lub nie. Oczywi艣cie nie zabrak艂o te偶 mo偶liwo艣ci wybrania rozmiaru w zale偶no艣ci od tego jak klient jest g艂odny. Posiadamy pizz臋 o rozmiarze trzydziestu centymetr贸w jak i o rozmiarze czterdziestu centymetr贸w. Istnieje r贸wnie偶 u nas mo偶liwo艣膰 z艂o偶enia dw贸ch pizz na jedn膮, czyli pizza p贸艂 na p贸艂, jednak ta mo偶liwo艣膰 wyst臋puje tylko przy zam贸wieniu du偶ej pizzy (40cm). Okazuje si臋, 偶e nasza pizzeria nie ma w menu tylko pizz. W karcie da艅 znajdziecie te偶 zapiekane makarony.

B膮d藕 na bie偶膮co – Slice of Heaven – Nocna pizzeria Wroc艂aw

Je偶eli jeste艣cie ogromnymi fanami pizzy tak jak my, mo偶ecie polubi膰 nasz FanPage. Znajdziecie tam du偶o ciekawych rabat贸w i promocji dotycz膮cych da艅. Gor膮co zach臋camy r贸wnie偶 do opublikowania swoim opinii na naszej stronie lub naszym FanPage’u. Cenimy sobie takie oceny, gdy偶 m贸wi膮 nam co mamy poprawi膰, a czego nie, czy mamy wymieni膰 sk艂adniki i tym podobne. Jeste艣my bardzo otwarci na opinie klient贸w!聽Naprawd臋 zach臋camy do skorzystania z naszej nocnej pizzerii! (oczywi艣cie dzia艂a te偶 w dzie艅 馃槈 ) Dajemy gwarancj臋, 偶e wyjd膮 pa艅stwo zadowoleni i szcz臋艣liwi z tak dobrego obiadu!

Na jakie ulice dowozimy pizz臋 na Ostrowie Tumskim we Wroc艂awiu?

• kard. Augusta Hlonda
  • 艣w. Idziego
  • 艣w. Jadwigi
  • 艣w. J贸zefa