UWAGA: ZMIANA GODZIN OTWARCIA!
Poniedziałek-Czwartek: 13:00 - 01:00
Piątek-Sobota: 11:00  -04:00
Niedziela: 11:00 - 01:00

do16taniej
znizka-studencka
pizza-miesiaca-texas
szparigami-promo
happy-hours
pizza Żerniki na dowóz
pizza Żerniki na dowóz
pizzeria Żerniki we Wrocławiu
Żerniki we Wrocławiu
Nocna pizza Żerniki we Wrocławiu
Zamów pizzę z dowozem na Żerniki
Nocna pizzeria Żerniki Wrocław
Tania pizza Żerniki

PIZZA ŻERNIKI NA DOWÓZ

Pizza na dowóz to doskonała opcja dla każdego fana pizzy, który chciałby cieszyć się jej smakiem również w domu. Dodatkowo jest to także idealna propozycja na przykład na imprezy. Dobra pizza zawsze się wtedy sprawdzi!

Najlepsza pizza na dowóz Żerniki – Dlaczego u Nas?

Nasza pizzeria we Wrocławiu staje na wysokości zadania, aby dostarczyć każdemu z was ciepłą i doskonałej jakości pizzę. Wszyscy nasi kierowcy posiadają specjalne torby, które umożliwiają utrzymanie odpowiedniej temperatury. Dodatkowo dysponują oni terminalami do płatności kartą oraz odpowiednią ilością drobnych, które niezbędne są do wydania reszty. Dzięki temu można wybrać optymalny dla siebie sposób płatności. Tym, co szczególnie nas charakteryzuje, jest długi czas otwarcia. Od niedzieli do czwartku dostarczamy wasze pizze do 3 w nocy, a w piątki i soboty pracujemy jeszcze dłużej i zamawiać możecie u nas aż do 4. Dzięki temu pizza z dostawą od nas idealnie sprawdzi się podczas weekendowych imprez.

Nocna pizzeria Żerniki – Zamów od Nas

Jest wiele aspektów, które skutecznie wyróżniają nas na rynku. Przede wszystkim wykorzystujemy tylko i wyłącznie składniki najwyższej jakości, które nadają pizzy odpowiedniego smaku. Dodatkowo nasze menu jest wyjątkowo rozbudowane. Posiadamy aż 20 różnych pizz w dwóch uniwersalnych rozmiarach, czyli o średnicy 30 i 40 centymetrów. Naszym klientom proponujemy także możliwość wymiany poszczególnych składników. Stosujemy wymianę na zasadzie mięso na mięso i warzywo na warzywo, ale składniki muszą być w tej samej cenie. Nasze pizze można nabyć także w wersji z sosami. Do wyboru mamy sos czosnkowy, pomidorowy, a także ostry. Każda z naszych pizz ma lekko grube i idealne na imprezy ciasto. Ważne jest również to, że w każdą wkładamy cząsteczkę naszego serduszka i jest przygotowana specjalnie dla was. Dla tych, którzy wolą makarony, także znajdzie się coś specjalnego!

Jeśli zależy ci na tym, aby być na bieżąco z naszymi ofertami oraz konkursami, najlepszym pomysłem jest polubienie naszego fanpage na facebooku. Nadsyłać możesz nam również zdjęcia zamówionych od nas pizz lub zamieszczać je w Google Maps w formie recenzji.

4.9/5 - (178 votes)
X