Z uwagi na odległość od naszego lokalu – realizujemy tylko większe zamówienie.
Sprawdź jakie minimalne zamówienie jest na Twój adres – Wpisz go w Panelu na górze strony.

pizza Świniary na dowóz
pizza Świniary Wrocław na dowóz
pizzeria Świniary we Wrocławiu
Świniary we Wrocławiu
Nocna pizza Świniary we Wrocławiu
Zamów pizzę z dowozem na Świniary
Nocna pizzeria Świniary Wrocław
Tania pizza Świniary

PIZZA ŚWINIARY NA DOWÓZ

Pizza z dostawą to zdecydowanie coś, co nas wyróżnia. Staramy się cały czas udoskonalać opcje naszej dostawy, tak aby dostarczana wam pizza zawsze była na czas i najwyższej jakości.

Najlepsza pizza na dowóz Świniary – Dlaczego u Nas?

Zależy nam na tym, aby nasza nocna pizzeria zawsze dostarczała wam pizze w najkrótszym możliwym czasie, a także zawsze ciepłe i aromatyczne. Właśnie z tego powodu każdy nasz dostawca wyposażony jest w specjalną torbę, która utrzymuje odpowiednią temperaturę aż do momentu dostarczenia zamówienia. Dbamy także o to, aby ułatwić wam dokonywanie płatności. Każdy nasz kierowca posiada terminal oraz drobne do wydania reszty. Zamówienia składać można także przez portale, takie jak Glovo, PizzaPortal, UberEats, czy Pyszne.pl. Dla nas dobra pizza nie zna godziny, a więc pracujemy dla was do 4 nad ranem w weekendy i do 3 w nocy w pozostałe dni.

Nocna pizzeria Świniary – Zamów od Nas

Nasza pizza zdecydowanie nie jest typowo włoska. Ciasto u nas jest grube i idealne na każdą imprezę, czy większy głód. Przywiązujemy dużą wagę do wybieranych przez nas składników, dlatego też zawsze są one aromatyczne i wysokiej jakości. W oferowanym przez nas menu do wyboru jest aż 20 różnych pizzy, a więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo składniki można wymieniać i tworzyć kompozycje według własnego uznania. Do naszych pizz oferujemy pyszne sosy, takie jak czosnkowy, pomidorowy i ostry. Oferujemy pizze w dwóch wielkościach- 30 i 40 cm. Ta większa daje możliwość podzielenia jej na pół i tym samym stworzenia dwóch wariacji smakowych na jednej pizzy. Poza pizzą w menu znajdują się również zapieczone makarony, co jest doskonałą alternatywą dla tych, którzy mają ochotę na coś zupełnie innego.

Bądź na bieżąco – Slice of Heaven – Nocna pizzeria Wrocław

Warto też pamiętać o polubieniu naszego Fanpage na Facebooku. To właśnie tam zamieszczane są najświeższe informacje na temat konkursów oraz promocji, które u nas obowiązują. Zachęcamy was także, abyście wykonywali fotografie swoich zamówień i dzielili się nimi z nami na naszej stronie facebookowej oraz na Google Maps w formie cennych dla nas opinii.

Na jakie ulice dowozimy pizzę na Świniarach we Wrocławiu?

  • Dalimira
  • Mikory
  • Pęgowska
  • Zabłocie
  • Zagaje
  • Zajączkowska
  • Zalipie
  • Załęże
  • Zarzecze
  • Zaziębie
4.8/5 - (178 votes)
X