UWAGA! Wydłużamy godziny pracy na Sępa-Szarzyńskiego -- pon-czw od 11:00, pt-nd od 14:00.

Polish PL Ukrainian UK English EN French FR German DE Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR

pizza Strachowice na dowóz
pizza Strachowice Wrocław na dowóz
pizzeria Strachowice we Wrocławiu
Strachowice we Wrocławiu
Nocna pizza Strachowice we Wrocławiu
Zamów pizzę z dowozem na Strachowicach
Nocna pizzeria Strachowice Wrocław
Tania pizza Strachowice

PIZZA STRACHOWICE NA DOWÓZ – LOTNISKO

Najlepsza pizza na dowóz Strachowice – Dlaczego u Nas?

Zjedz najlepszą pizzę w mieście bez wychodzenia z domu czy biura. Wystarczy złożyć zamówienie, a nasi kierowcy najszybciej jak to możliwe dowiozą posiłek pod wskazany adres. Co więcej, zadbamy o zaspokojenie Twojego apetytu nawet wtedy, gdy wieczór nieco się przedłuży i stanie się nocą. Zamówienia można bowiem składać również w godzinach nocnych. Od niedzieli do czwartku przyjmujemy je aż do 3:00, a w piątek i sobotę nawet do 4:00. Nasi kierowcy nie tylko dowożą pizzę jak najszybciej, ale także posiadają przy sobie terminal płatniczy i drobne pieniądze do wydania reszty w razie zapłaty gotówką. A podgrzewane torby, w których przywożą to, co zamawiasz, dają Ci gwarancję, że pizza dotrze do Ciebie bardzo ciepła i świeża. Na koszt dostawy oraz minimalną wymaganą wartość zamówienia wpływa odległość miejsca docelowego od restauracji.

Nocna pizzeria Strachowice – Zamów od Nas

Naszą pizzę we Wrocławiu przygotowujemy tylko ze składników najwyższej jakości. Na znakomitym, lekko grubym cieście umieszczamy składniki według uznania klienta. 20 różnych pizz w naszym menu pozwala na swobodny wybór tej, na którą masz akurat ochotę. Ponadto istnieje możliwość dołożenia składników dodatkowych lub ich wymiany na inne w takiej samej cenie według przyjętej zasady: mięso na mięso, warzywo na warzywo. Do wyboru oferujemy dwa różne rozmiary pizzy: 30 cm i 40 cm dla tych, którzy lubią zjeść więcej. Tak szeroki wybór sprawia, że nasza pizza jest świetnym rozwiązaniem w trakcie imprezy. Wybrany posiłek najlepiej doprawić jednym z naszych przepysznych sosów: pomidorowym, czosnkowym lub ostrym. A jeśli masz akurat ochotę na coś innego niż pizzę, to w menu polecamy także znakomite zapieczone makarony.

Polub nas na Facebooku

Warto polubić nasz FanPage na Facebooku, bo dzięki temu możesz odnieść wiele korzyści. To na nim pojawiają się czasem konkursy, a także informacje o naszych promocjach. Zrób zdjęcie swojej zamówionej pizzy i podziel się nim ze wszystkimi, dodając opinię o nas na Facebooku oraz na GoogleMaps.

X