do16taniej
znizka-studencka
szparigami-promo
happy-hours
pizza Strachowice na dowóz
pizza Strachowice Wrocław na dowóz
pizzeria Strachowice we Wrocławiu
Strachowice we Wrocławiu
Nocna pizza Strachowice we Wrocławiu
Zamów pizzę z dowozem na Strachowicach
Nocna pizzeria Strachowice Wrocław
Tania pizza Strachowice

PIZZA STRACHOWICE NA DOWÓZ – LOTNISKO

Najlepsza pizza na dowóz Strachowice – Dlaczego u Nas?

Zjedz najlepszą pizzę w mieście bez wychodzenia z domu czy biura. Wystarczy złożyć zamówienie, a nasi kierowcy najszybciej jak to możliwe dowiozą posiłek pod wskazany adres. Co więcej, zadbamy o zaspokojenie Twojego apetytu nawet wtedy, gdy wieczór nieco się przedłuży i stanie się nocą. Zamówienia można bowiem składać również w godzinach nocnych. Od niedzieli do czwartku przyjmujemy je aż do 3:00, a w piątek i sobotę nawet do 4:00. Nasi kierowcy nie tylko dowożą pizzę jak najszybciej, ale także posiadają przy sobie terminal płatniczy i drobne pieniądze do wydania reszty w razie zapłaty gotówką. A podgrzewane torby, w których przywożą to, co zamawiasz, dają Ci gwarancję, że pizza dotrze do Ciebie bardzo ciepła i świeża. Na koszt dostawy oraz minimalną wymaganą wartość zamówienia wpływa odległość miejsca docelowego od restauracji.

Nocna pizzeria Strachowice – Zamów od Nas

Naszą pizzę we Wrocławiu przygotowujemy tylko ze składników najwyższej jakości. Na znakomitym, lekko grubym cieście umieszczamy składniki według uznania klienta. 20 różnych pizz w naszym menu pozwala na swobodny wybór tej, na którą masz akurat ochotę. Ponadto istnieje możliwość dołożenia składników dodatkowych lub ich wymiany na inne w takiej samej cenie według przyjętej zasady: mięso na mięso, warzywo na warzywo. Do wyboru oferujemy dwa różne rozmiary pizzy: 30 cm i 40 cm dla tych, którzy lubią zjeść więcej. Tak szeroki wybór sprawia, że nasza pizza jest świetnym rozwiązaniem w trakcie imprezy. Wybrany posiłek najlepiej doprawić jednym z naszych przepysznych sosów: pomidorowym, czosnkowym lub ostrym. A jeśli masz akurat ochotę na coś innego niż pizzę, to w menu polecamy także znakomite zapieczone makarony.

Polub nas na Facebooku

Warto polubić nasz FanPage na Facebooku, bo dzięki temu możesz odnieść wiele korzyści. To na nim pojawiają się czasem konkursy, a także informacje o naszych promocjach. Zrób zdjęcie swojej zamówionej pizzy i podziel się nim ze wszystkimi, dodając opinię o nas na Facebooku oraz na GoogleMaps.

4.9/5 - (158 votes)
X