Z uwagi na odległość od naszego lokalu – realizujemy tylko większe zamówienie.
Sprawdź jakie minimalne zamówienie jest na Twój adres – Wpisz go w Panelu na górze strony.

pizza Rędzin na dowóz
pizza Rędzin Wrocław na dowóz
pizzeria Rędzin we Wrocławiu
Rędzin we Wrocławiu
Nocna pizza Rędzin we Wrocławiu
Zamów pizzę z dowozem na Rędzinie
Nocna pizzeria Rędzin Wrocław
Tania pizza Rędzin

PIZZA RĘDZIN NA DOWÓZ

Najlepsza pizza na dowóz Rędzin – Dlaczego u Nas?

Jednym z naszych dużych atutów jest możliwość zamówienia pizzy na dowóz. Niezapowiedziani goście, spotkanie rodzinne, a może wieczór filmowy w samotności? A może po prostu złapał Cię mały głód w pracy, a nie chcesz odrywać się od komputera? Nie musisz się już tym martwić, naszą pyszną pizzę dowieziemy wprost pod Twoje drzwi!
Goście zasiedzieli się trochę za długo, a chętnie byście coś zjedli? Nasi kierowcy kursują nawet do 3 lub 4 nad ranem.
Dokładamy wszelkich starań aby pizza dotarła do Was ciepła i parująca, w związku z tym możecie spodziewać się z naszej strony jak najszybszego przejazdu, a nasze torby na pizze dodatkowo są podgrzewane. Nie musisz również głowić się nad wyliczaniem gotówki, nasi kierowcy posiadają zarówno terminale płatnicze, jak i drobne do wydawania.
Ci którzy wolą zamawiać przez internet, mogą skorzystać z portali: Pyszne, Glovo, UberEats, PizzaPortal.

Nocna pizzeria Rędzin – Zamów od Nas

Pizza to nasza pasja, w związku z czym w jej wykonanie dokładamy wszelkich starań! Naszą znaną wizytówką są zarazem świeże, wysokiej jakości składniki, jak i pyszne, sycące, lekko grube ciasto.
W swoim menu mamy ponad 20 rodzajów pizzy, w dwóch rozmiarach: 30 i 40cm. Do każdej pizzy indywidualnie możecie dobrać dodatkowe składniki, a pizze w rozmiarze dużym podzielić nawet pół na pół. Ci którzy wolą smakować pizzę z sosami, mogą skusić się na dodanie do zamówienia sosu czosnkowego, ostrego lub pomidorowego.
Marzy Ci się spróbowanie czegoś innego? I tu wychodzimy naprzeciw z niezawodnym rozwiązaniem, w swojej ofercie posiadamy również różnego rodzaju zapieczone makarony.
Do każdej pizzy podchodzimy w sposób indywidualny i wkładamy cząstkę naszego serduszka, abyście mogli rozkoszować się jej smakiem.

Bądź na bieżąco – Slice of Heaven – Wrocław

Zawsze bardzo chętnie wysłuchujemy opinii i sugestii naszych klientów! Zdjęcia dostarczonych pizz chętnie zobaczymy w recenzji na Facebooku lub GoogleMaps. Zachęcamy również do polubienia i śledzenia naszego fanpage, gdzie na bieżąco informujemy Was o wszystkim co się u nas dzieje.

Na jakie ulice dowozimy pizzę na Rędzinie we Wrocławiu?

  • Hokeistów
  • Łyżwiarzy
  • Piłkarzy
  • Siatkarzy
  • Szachistów
  • Wędkarzy
4.8/5 - (147 votes)
X