do16taniej
znizka-studencka
pizza-miesiaca-texas
szparigami-promo
happy-hours
pizza Ratyń, Żar na dowóz
pizza Żar, Ratyń Wrocław na dowóz
pizzeria Ratyń, Żar we Wrocławiu
Żar, Ratyń we Wrocławiu
Nocna pizza Ratyń, Żar we Wrocławiu
Zamów pizzę z dowozem na Żar, Ratyń
Nocna pizzeria Ratyń, Żar Wrocław
Tania pizza Żar, Ratyń

PIZZA RATYŃ i ŻAR NA DOWÓZ

Najlepsza pizza na dowóz Ratyń, Żar – Dlaczego u Nas?

Czy jest coś lepszego od świeżej, ciepłej pizzy, dostarczonej na czas przez sympatycznego kierowcę? Szczególnie nocą na imprezie, kiedy dopadnie nas apetyt? Dowieziemy do Ciebie właśnie taką pyszną, gorącą pizzę, w każdy dzień tygodnia, również w godzinach nocnych (niedziela-czwartek do 3:00, piątek-sobota do 4:00). Zamówienia realizujemy, jak najszybciej to możliwe.

Dostarcza je kierowca, który ma przy sobie drobne i, zwykle, terminal płatniczy, jednak przy składaniu zamówienia poinformuj jaką formę płatności wybierasz. Jesteśmy pewni, że pizza dojedzie do Ciebie bardzo ciepła, ponieważ wszystkie zamówienia dowożone są w podgrzewanych elektrycznie torbach.

Nocna pizzeria Ratyń, Żar – Zamów od Nas

Wszystkie nasze pizze przygotowywane są ze składników najwyższej jakości. Wiemy jak duże znaczenie ma spód pizzy, więc wszystkie wypiekamy na bardzo dobrym, lekko-grubym cieście, idealnym na imprezy, domówki, spotkania w ulubionym towarzystwie czy wieczory przy filmie. W końcu ‘Party Time‘, to ‘Pizza Time’. Nasze ciasto jest idealnie pulchne w środku i w sam raz delikatnie chrupiące na spodzie. Ważnym elementem są również sosy – do zamówienia dobrać możesz czosnkowy, pomidorowy lub ostry. Do każdej pizzy dorzucamy też cząstkę naszego serduszka.

Zamówienie wybrać możesz spośród 20 pizz, a także zapiekanych makaronów. Jeśli Twojej idealnej pizzy nie ma w naszym menu, skomponuj ją sam, dodając do niej ulubione składniki. Możesz również zamienić mięso na takie, które bardziej Ci odpowiada, oraz warzywa na inne. Wymieniane składniki muszą być w tej samej cenie. Wypiekamy pizzę w dwóch rozmiarach: 30 cm i 40 cm.

Znajdź nas na FB

Na naszym FanPage na Facebooku umieszczamy konkursy oraz ciekawe promocje. Zachęcamy do polubienia naszej strony, brania udziału w zabawach i korzystania z promocji. Z przyjemnością oglądamy zdjęcia naszych pizz publikowane przez Was na FB i Instagramie. A z uwagą czytamy wszystkie opinie, które umieszczacie na FB i GoogleMaps.

Czekamy na Wasza zamówienia!

4.9/5 - (257 votes)
X