Z uwagi na odległość od naszego lokalu – realizujemy tylko większe zamówienie.
Sprawdź jakie minimalne zamówienie jest na Twój adres – Wpisz go w Panelu na górze strony.

pizza Pracze Odrzańskie na dowóz
pizza Pracze Odrzańskie Wrocław na dowóz
pizzeria Pracze Odrzańskie we Wrocławiu
Pracze Odrzańskie we Wrocławiu
Nocna pizza Pracze Odrzańskie we Wrocławiu
Zamów pizzę z dowozem na Praczach Odrzańskich
Nocna pizzeria Pracze Odrzańskie Wrocław
Tania pizza Pracze Odrzańskie

PIZZA PRACZE ODRZAŃSKIE NA DOWÓZ

Najlepsza pizza na dowóz Pracze Odrzańskie – Dlaczego u Nas?

Najlepsza pizza na dowóz to ta, która jest tuż pod Państwa domem. Nasi kierowcy robią wszystko, aby możliwie jak najszybciej dostarczyć Państwu jedzenie. Państwa zamówienia przyjmowane są również w porze nocnej: od niedzieli do czwartku do godziny 3:00, natomiast w piątki i soboty do godziny 4:00. Każdy z naszych kierowców ma przy sobie terminal oraz drobne tak, aby każdy mógł wybrać dogodną dla siebie formę płatności, a poza tym podgrzewane torby, dzięki czemu pizza przyjeżdża do Państwa bardzo ciepła. A to wszystko szybko i w przystępnych cenach. Koszt dostawy uzależniony jest od odległości, jaka dzieli Państwa mieszkanie od naszej restauracji: im dalej, tym większy jest minimalny koszt zamówienia, rosną też koszty dostawy.

Nocna pizzeria Pracze Odrzańskie – Zamów od Nas

Dbając o każdy szczegół, w każdą pizzę wkładamy całe serce, wyrabiając ją w luźnej i przyjaznej atmosferze, jedynie ze świeżych i wysokiej jakości składników. W naszej ofercie mamy pizzę z dostawą w aż 20 wariantach, dodatkowo każdy może dodać coś od siebie. Mamy również możliwość wymiany składników w konfiguracjach warzywo na warzywo czy mięso na mięso. Jedyne, o czym muszą Państwo pamiętać, aby wymieniane składniki były w tych samych cenach. Naszą pizzę na dowóz wyrabiamy w dwóch rozmiarach: o średnicy 30 cm i 40 cm. Nasze ciasto jest bardzo dobrej jakości oraz lekko grubsze, dzięki czemu z powodzeniem sprawdzi się na wszelkie imprezy. Do każdej pizzy z dowozem można dobrać wedle uznania przepyszny i aromatyczny sos: ostry, czosnkowy czy pomidorowy. Poza pizzą w ofercie naszej pizzerii we Wrocławiu znajdą Państwo również przepyszne zapiekane makarony.

Zapraszamy Państwa także do polubienia naszego FanPage. Szczerze zachęcamy do śledzenia nas, ponieważ nasza pizzeria organizuje różne ciekawe konkursy. Na FanPage można również zapoznać się z naszymi aktualnymi promocjami. Zachęcamy Państwa także do zamieszczania zdjęć Państwa pizz na naszej stronie internetowej, gorąco czekamy także na Państwa opinie na Facebooku czy GoogleMaps.

4.9/5 - (240 votes)
X