pizza Po艂udnie na dow贸z

Pizza na dow贸z Po艂udnie Wroc艂aw

Najlepsza pizza Po艂udnie Wroc艂aw

PIZZA PO艁UDNIE NA DOW脫Z

Najlepsza pizza na dow贸z Po艂udnie – Dlaczego u Nas?

Pizza to ulubione danie zar贸wno najm艂odszych i nieco starszych os贸b. Doskonale komponuje si臋 z zimn膮 col膮 b膮d藕 piwem. Jest to wr臋cz idealna potrawa podczas rodzinnych b膮d藕 towarzyskich spotka艅. Sprawdza si臋 艣wietnie tak偶e jako catering podczas przyj臋膰 b膮d藕 r贸偶nego rodzaju imprez. Nasza nocna pizzeria umo偶liwia zam贸wienie pizzy a偶 do 3 w nocy na tygodniu a tak偶e do a偶 4 nad ranem w trakcie weekendu. Pizza z dostaw膮 do domu to nasza domena dlatego te偶 dbamy aby ka偶de zam贸wienie zosta艂y wykonane jak najlepiej i zosta艂y w jak najkr贸tszym czasie dostarczone pod wskazany adres. Nasi kierowcy wyposa偶eni s膮 w torby termiczne, dzi臋ki kt贸rym pizza na dow贸z nie b臋dzie r贸偶ni膰 si臋 niczym od tej serwowanej w lokalu. Zachowana ona odpowiedni膮 temperatur臋 oraz chrupko艣膰. Nasi pracownicy realizuj膮 zar贸wno p艂atno艣ci kart膮 jak i got贸wkowe. Wszystko odbywa si臋 sprawnie i bez zb臋dnych op贸藕nie艅 b膮d藕 problem贸w. Jeste艣my dost臋pni na najwi臋kszych serwisach 艂膮cz膮cych firmy oferuj膮ce jedzenie na dow贸z. Nasz pizz膮 mo偶esz zam贸wi膰 za po艣rednictwem min. PizzaPortal, Pyszne pl, UberEats a tak偶e Glovo.

Nocna pizzeria Po艂udnie – Zam贸w od Nas

Dobra pizza wymaga u偶ycia do jej przygotowywania wy艂膮cznie sk艂adnik贸w o wysokiej jako艣ci. W naszym menu znajdziesz 20 rodzaj贸w pizz o pysznym lekko grubym cie艣cie. Do ka偶dego zam贸wienia dodajemy tak偶e zestaw sos贸w. Do wyboru: pomidorowy, czosnkowy a tak偶e ostry. Pizza dost臋pna jest w dw贸ch rozmiarach ok. 30 i ok. 40cm. Sk艂adniki mo偶na dowolnie miesza膰 i wymienia膰. Przy zam贸wieniu pizzy o du偶ym rozmiarze istnieje mo偶liwo艣膰 podzielenia jej na dwa r贸偶ne smaki. W naszym menu znajdziecie tak偶e przepyszne zapieczone makarony.

B膮d藕 na bie偶膮co – Slice of Heaven

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych klient贸w do polubienia oraz 艣ledzenia naszego fanpage. Znajdziecie na nim r贸偶nego rodzaju promocje a tak偶e konkursy z nagrodami. Fotografujcie oraz dzielcie si臋 zdj臋ciami naszych potraw na Facebooku oraz GoogleMaps. Jeste艣my otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie od naszych klient贸w. Pozdrawiamy i 偶yczymy smacznego!

Na jakie ulice dowozimy pizz臋 na Po艂udniu we Wroc艂awiu?

• plac Ludwika Hirszfelda
  • Zaolzia艅ska
  • Zaporoska
Koszyk na Twoj膮 PIZZ臉