pizza Południe na dowóz
Nocna pizzeria Południe Wrocław
Tania pizza Południe

PIZZA POŁUDNIE NA DOWÓZ

Z uwagi na odległość od naszego lokalu – realizujemy tylko większe zamówienie.
Sprawdź jakie minimalne zamówienie jest na Twój adres – Wpisz go w Panelu na górze strony.

Najlepsza pizza na dowóz Południe – Dlaczego u Nas?

Pizza to ulubione danie zarówno najmłodszych i nieco starszych osób. Doskonale komponuje się z zimną colą bądź piwem. Jest to wręcz idealna potrawa podczas rodzinnych bądź towarzyskich spotkań. Sprawdza się świetnie także jako catering podczas przyjęć bądź różnego rodzaju imprez. Nasza nocna pizzeria umożliwia zamówienie pizzy aż do 3 w nocy na tygodniu a także do aż 4 nad ranem w trakcie weekendu. Pizza z dostawą do domu to nasza domena dlatego też dbamy aby każde zamówienie zostały wykonane jak najlepiej i zostały w jak najkrótszym czasie dostarczone pod wskazany adres. Nasi kierowcy wyposażeni są w torby termiczne, dzięki którym pizza na dowóz nie będzie różnić się niczym od tej serwowanej w lokalu. Zachowana ona odpowiednią temperaturę oraz chrupkość. Nasi pracownicy realizują zarówno płatności kartą jak i gotówkowe. Wszystko odbywa się sprawnie i bez zbędnych opóźnień bądź problemów. Jesteśmy dostępni na największych serwisach łączących firmy oferujące jedzenie na dowóz. Nasz pizzą możesz zamówić za pośrednictwem min. PizzaPortal, Pyszne pl, UberEats a także Glovo.

Nocna pizzeria Południe – Zamów od Nas

Dobra pizza wymaga użycia do jej przygotowywania wyłącznie składników o wysokiej jakości. W naszym menu znajdziesz 20 rodzajów pizz o pysznym lekko grubym cieście. Do każdego zamówienia dodajemy także zestaw sosów. Do wyboru: pomidorowy, czosnkowy a także ostry. Pizza dostępna jest w dwóch rozmiarach ok. 30 i ok. 40cm. Składniki można dowolnie mieszać i wymieniać. Przy zamówieniu pizzy o dużym rozmiarze istnieje możliwość podzielenia jej na dwa różne smaki. W naszym menu znajdziecie także przepyszne zapieczone makarony.

Bądź na bieżąco – Slice of Heaven

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych klientów do polubienia oraz śledzenia naszego fanpage. Znajdziecie na nim różnego rodzaju promocje a także konkursy z nagrodami. Fotografujcie oraz dzielcie się zdjęciami naszych potraw na Facebooku oraz GoogleMaps. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie od naszych klientów. Pozdrawiamy i życzymy smacznego!

Na jakie ulice dowozimy pizzę na Południu we Wrocławiu?

• plac Ludwika Hirszfelda
  • plac Powstańców Śląskich