Pizza Osobowice Wroc艂aw na dow贸z

Pizza na dow贸z Osobowice Wroc艂aw

Najlepsza pizza Osobowice Wroc艂aw

PIZZA OSOBOWICE NA DOW脫Z

Najlepsza pizza na dow贸z Osobowice – Dlaczego u Nas?

Oferujemy dow贸z pizzy na terenie Wroc艂awia. W艣r贸d innych restauracji wyr贸偶nia nas to, 偶e dowozy realizujemy do 3 lub 4 rano. Je艣li podczas imprezy zabraknie jedzenia lub w nocy najdzie Ci臋 ochota na dobr膮 pizz臋 – zadzwo艅 do nas. Nasi kierowcy wyposa偶eni s膮 w podgrzewane elektrycznie torby, masz wi臋c pewno艣膰, 偶e Twoja pizza zawsze dotrze do Ciebie gor膮ca lub ciep艂a. Brak drobnych pieni臋dzy nie jest dla nas problemem, bo kierowca zawsze ma przy sobie na tyle got贸wki, aby wyda膰 reszt臋. Brak got贸wki te偶 nie stanowi dla nas przeszkody – zawsze mo偶esz zap艂aci膰 kart膮. Koszty dostawy i minimalna warto艣膰 zam贸wienia uzale偶nione s膮 od odleg艂o艣ci, kt贸r膮 nasz kierowca musi pokona膰 wioz膮c Twoj膮 pizz臋.

Pizz臋 zam贸wi膰 mo偶esz telefonicznie lub przez jeden z portali, z kt贸rymi wsp贸艂pracujmy: Pyszne.pl, Glovo, UberEats, PizzaPortal.

Nocna pizzeria Osobowice – Zam贸w od Nas

W naszej pizzerii stawiamy przede wszystkim na jako艣膰. Wszystkie sk艂adniki, kt贸rych u偶ywamy s膮 zawsze 艣wie偶e i聽wysokiej jako艣ci. Zamawiamy je tylko u sprawdzonych dostawc贸w, aby mie膰 pewno艣膰, 偶e nasze dania b臋d膮 codziennie tak samo pyszne. Do ka偶dej pizzy, kt贸r膮 dla Ciebie pieczemy opr贸cz dobrych sk艂adnik贸w dok艂adamy tak偶e cz膮stk臋 naszego serduszka.

W naszym menu znajdziecie 20 rodzaj贸w pizz w dw贸ch rozmiarach:聽30 i 40 cm.聽Wszystkie na idealnie pulchnym, mi臋kkim cie艣cie, a do ka偶dej z nich mo偶emy do艂o偶y膰 dodatkowe sk艂adniki. Przy zam贸wieniu najwi臋kszego rozmiaru mo偶emy przygotowa膰 dla Ciebie pizz臋 p贸艂 na p贸艂. 艢wietnym uzupe艂nieniem pizzy s膮 sosy: czosnkowy, pomidorowy lub ostry.

Opr贸cz pizz w naszym menu znajdziecie r贸wnie偶 pyszne zapiekane makarony.

B膮d藕 na bie偶膮co – Slice of Heaven – Wroc艂aw

Polub nasz FanPage na Facebooku, a nigdy nie ominie Ci臋 偶adna promocja. Organizujemy na nim r贸wnie偶 konkursy z ciekawymi nagrodami. Bardzo ucieszymy si臋, gdy zechcecie podzieli膰 si臋 zdj臋ciami zam贸wionych przez Was pizz na Facebooku lub GoogleMaps i zostawicie opini臋, co my艣lcie o naszej pizzerii. Jeste艣my otwarcie na wszelki sugestie i ch臋tnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Na jakie ulice dowozimy pizz臋 na Osobowicach we Wroc艂awiu?

• plac Wyzwolenia
  • 膯wiczebna