znizka-studencka
pizzeria Osobowice we Wrocławiu
Osobowice we Wrocławiu
Nocna pizza Osobowice we Wrocławiu
Zamów pizzę z dowozem na Osobowice
Nocna pizzeria Osobowice Wrocław
Tania pizza Osobowice

PIZZA OSOBOWICE NA DOWÓZ

Najlepsza pizza na dowóz Osobowice – Dlaczego u Nas?

Oferujemy dowóz pizzy na terenie Wrocławia. Wśród innych restauracji wyróżnia nas to, że dowozy realizujemy do 3 lub 4 rano. Jeśli podczas imprezy zabraknie jedzenia lub w nocy najdzie Cię ochota na dobrą pizzę – zadzwoń do nas. Nasi kierowcy wyposażeni są w podgrzewane elektrycznie torby, masz więc pewność, że Twoja pizza zawsze dotrze do Ciebie gorąca lub ciepła. Brak drobnych pieniędzy nie jest dla nas problemem, bo kierowca zawsze ma przy sobie na tyle gotówki, aby wydać resztę. Brak gotówki też nie stanowi dla nas przeszkody – zawsze możesz zapłacić kartą. Koszty dostawy i minimalna wartość zamówienia uzależnione są od odległości, którą nasz kierowca musi pokonać wioząc Twoją pizzę.

Pizzę zamówić możesz telefonicznie lub przez jeden z portali, z którymi współpracujmy: Pyszne.pl, Glovo, UberEats, PizzaPortal.

Nocna pizzeria Osobowice – Zamów od Nas

W naszej pizzerii stawiamy przede wszystkim na jakość. Wszystkie składniki, których używamy są zawsze świeże i wysokiej jakości. Zamawiamy je tylko u sprawdzonych dostawców, aby mieć pewność, że nasze dania będą codziennie tak samo pyszne. Do każdej pizzy, którą dla Ciebie pieczemy oprócz dobrych składników dokładamy także cząstkę naszego serduszka.

W naszym menu znajdziecie 20 rodzajów pizz w dwóch rozmiarach: 30 i 40 cm. Wszystkie na idealnie pulchnym, miękkim cieście, a do każdej z nich możemy dołożyć dodatkowe składniki. Przy zamówieniu największego rozmiaru możemy przygotować dla Ciebie pizzę pół na pół. Świetnym uzupełnieniem pizzy są sosy: czosnkowy, pomidorowy lub ostry.

Oprócz pizz w naszym menu znajdziecie również pyszne zapiekane makarony.

Bądź na bieżąco – Slice of Heaven – Wrocław

Polub nasz FanPage na Facebooku, a nigdy nie ominie Cię żadna promocja. Organizujemy na nim również konkursy z ciekawymi nagrodami. Bardzo ucieszymy się, gdy zechcecie podzielić się zdjęciami zamówionych przez Was pizz na Facebooku lub GoogleMaps i zostawicie opinię, co myślcie o naszej pizzerii. Jesteśmy otwarcie na wszelki sugestie i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Na jakie ulice dowozimy pizzę na Osobowicach we Wrocławiu?

• plac Wyzwolenia
  • Ćwiczebna