pizza Oporów na dowóz
pizza Oporów Wrocław na dowóz
pizzeria Oporów we Wrocławiu
Oporów we Wrocławiu
Nocna pizza Oporów we Wrocławiu
Zamów pizzę z dowozem na Oporowie
Nocna pizzeria Oporów Wrocław
Tania pizza Oporów

PIZZA OPORÓW NA DOWÓZ

Najlepsza pizza na dowóz Oporów – Dlaczego u Nas?

Nasz zespół to ludzie pełni pasji i zamiłowania do włoskiej kuchni oferujący wykonanie najpyszniejszej pizzy z dowozem pod wskazany adres. Pracujemy do późnych godzin nocnych (niedziela – czwartek do 3:00, piątek, sobota do 4:00), więc z przyjemnością spełnimy nawet najbardziej spontaniczne pragnienie rozbudzonego z nocnej sielanki głodomora. Każdy z kierowców, to profesjonalista, gotowy niestrudzenie dostarczać pizzę w najkrótszym możliwym czasie, a dzięki torbie termoaktywnej, każda z dostarczonych potraw będzie posiadać idealną temperaturę. Nie straszne im są karty płatnicze i banknoty, bowiem zawsze mają ze sobą terminal oraz rozmienioną walutę. Żadna z odległości do pokonania również nie będzie problemem, jednak wówczas zwiększa się wymagany minimalny koszt zamówienia.

Nocna pizzeria Oporów – Zamów od Nas

Stawiamy jedynie na najwyższą jakość. W naszej pizzerii we Wrocławiu każdy stosowany składnik to towar z najwyższej półki, a łącząc każdy z nich w całość uzyskujemy pizzę idealną, obok której nie sposób przejść obojętnie. Pizza oparta jest na lekko grubym cieście, które również wykonujemy z najlepszych komponentów. Dzięki temu jest ona lekkostrawna i idealna na każdą imprezę. Każdy, kto choć przekąsi jeden z jej kawałków, nie będzie potrafił oprzeć się kolejnemu z nich i z pewnością poczuję pasję i zamiłowanie, jakie oddajemy każdej wykonanej pizzy.

Menu naszej pizzerii, to wachlarz 20 różnorakich pizz w dwóch rozmiarach (30 i 40cm), z których każda wyróżnia się nutką indywidualności. Każdą z nich możemy okrasić jednym z trzech sosów: czosnkowym, pomidorowym i ostrym, za sprawą których, każda z potraw nabierze zupełnie innego wymiaru. Dla bardziej wybrednych i wysublimowanych podniebień przygotowaliśmy również opcję personalizacji składników pizzy. Możemy je wymieniać w formie mięso na mięso, bądź warzywo na warzywo z zachowaniem zasady, że składniki muszą być w tej samej cenie. A dla tych, którzy mają ochotę skosztować innych charakterystycznych potraw kuchni włoskiej oferujemy całą gamę zapieczonych makaronów.

Jesteśmy też na FB i Google Maps

Zachęcamy do śledzenia naszego fanpage’a. To dzięki niemu zawsze będziecie na bieżąco z nowinkami naszej firmy. Na jego łamach będziemy często ogłaszać konkursy i wszelakie promocję, dlatego warto bacznie nas obserwować i nie przegapić nadarzających się okazji. Będziemy również niezmiernie wdzięczni każdemu, kto zechce opublikować zdjęcie otrzymanych potraw na łamach naszego fanpage’a oraz opinii w Google Maps.

4.9/5 - (166 votes)
X