do16taniej
znizka-studencka
szparigami-promo
happy-hours
pizza Mokra na dowóz
pizza Mokra Wrocław na dowóz
pizzeria Mokra we Wrocławiu
Mokra we Wrocławiu
Nocna pizza Mokra we Wrocławiu
Zamów pizzę z dowozem na osiedle Mokra
Nocna pizzeria Mokra Wrocław
Tania pizza Mokra

PIZZA osiedle MOKRA NA DOWÓZ

Najlepsza pizza na dowóz Mokra – Dlaczego u Nas?

Wszystkie produkty z naszej oferty mogą Państwo zamówić również z dostawą do Państwa domu. Oferujemy kompleksowe dostawy pizzy i innych produktów z oferty bezpośrednio pod drzwi klienta. Nasza pizzeria realizuje dostawy nawet do późnych godzin nocnych. Przyjmujemy zamówienia do godziny 3:00 w nocy, a w piątki i soboty nawet do 4:00. Usługę pizza z dostawą realizujemy zawsze tak najszybko jak to tylko możliwe a dzięki wyposażeniu w specjalne torby termiczne nasza pizza przyjeżdża do Państwa zawsze gorąca. Nasi kierowcy robią wszystko, aby zakupy były dla Państwa jak najbardziej proste i wygodne, dlatego wyposażeni są w terminale płatnicze oraz odpowiednią ilość gotówki do wydania reszty.

Nocna pizzeria Mokra – Zamów od Nas

Do przygotowywania pizzy wykorzystujemy tylko najwyższej jakości, świeże składniki. Z pasją wypiekamy pyszną i świeżą pizzę na aromatycznym, lekko grubym cieście. Nasza pizza to idealna przekąska zarówno na imprezę, jak i na romantyczny wieczór. W ofercie naszej pizzerii we Wrocławiu każdy klient znajdzie coś dla siebie. W karcie znajduje się dwadzieścia pozycji klasycznych pizz, w dwóch standardowych rozmiarach: 30 cm i 40cm. Na specjalne życzenie każdego klienta możemy dowolnie zamieniać składniki i dodatki, które są w tych samych cenach. Dowolnie zamieniamy składniki mięsne na mięsne lub warzywne na warzywne. Jako idealny dodatek do naszej pizzy polecamy trzy pyszne sosy: czosnkowy, pomidorowy oraz ostry. W menu znajdują się również zapiekane makarony dla miłośników włoskich smaków.

Spotkajmy się online!

W każdą przygotowaną pizzę wkładamy całe swoje serce i pasję do gotowania a w naszym lokalu panuje zawsze przyjazna i przytulna atmosfera. Zachęcamy Państwa do polubienia nas na facebooku i śledzenia naszych aktualności. Na naszej stronie często pojawiają się konkursy i promocje, do których serdecznie Państwa zapraszamy. Zachęcamy również do wstawiania zdjęć w naszym lokalu lub z naszym pysznym jedzeniem i dzielenia się opinią na temat naszego jedzenia z innymi klientami.

4.9/5 - (123 votes)
X