UWAGA! Wydłużamy godziny pracy na Sępa-Szarzyńskiego -- pon-czw od 11:00, pt-nd od 14:00.

Polish PL Ukrainian UK English EN French FR German DE Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR

pizza Mokra na dowóz
pizza Mokra Wrocław na dowóz
pizzeria Mokra we Wrocławiu
Mokra we Wrocławiu
Nocna pizza Mokra we Wrocławiu
Zamów pizzę z dowozem na osiedle Mokra
Nocna pizzeria Mokra Wrocław
Tania pizza Mokra

PIZZA osiedle MOKRA NA DOWÓZ

Najlepsza pizza na dowóz Mokra – Dlaczego u Nas?

Wszystkie produkty z naszej oferty mogą Państwo zamówić również z dostawą do Państwa domu. Oferujemy kompleksowe dostawy pizzy i innych produktów z oferty bezpośrednio pod drzwi klienta. Nasza pizzeria realizuje dostawy nawet do późnych godzin nocnych. Przyjmujemy zamówienia do godziny 3:00 w nocy, a w piątki i soboty nawet do 4:00. Usługę pizza z dostawą realizujemy zawsze tak najszybko jak to tylko możliwe a dzięki wyposażeniu w specjalne torby termiczne nasza pizza przyjeżdża do Państwa zawsze gorąca. Nasi kierowcy robią wszystko, aby zakupy były dla Państwa jak najbardziej proste i wygodne, dlatego wyposażeni są w terminale płatnicze oraz odpowiednią ilość gotówki do wydania reszty.

Nocna pizzeria Mokra – Zamów od Nas

Do przygotowywania pizzy wykorzystujemy tylko najwyższej jakości, świeże składniki. Z pasją wypiekamy pyszną i świeżą pizzę na aromatycznym, lekko grubym cieście. Nasza pizza to idealna przekąska zarówno na imprezę, jak i na romantyczny wieczór. W ofercie naszej pizzerii we Wrocławiu każdy klient znajdzie coś dla siebie. W karcie znajduje się dwadzieścia pozycji klasycznych pizz, w dwóch standardowych rozmiarach: 30 cm i 40cm. Na specjalne życzenie każdego klienta możemy dowolnie zamieniać składniki i dodatki, które są w tych samych cenach. Dowolnie zamieniamy składniki mięsne na mięsne lub warzywne na warzywne. Jako idealny dodatek do naszej pizzy polecamy trzy pyszne sosy: czosnkowy, pomidorowy oraz ostry. W menu znajdują się również zapiekane makarony dla miłośników włoskich smaków.

Spotkajmy się online!

W każdą przygotowaną pizzę wkładamy całe swoje serce i pasję do gotowania a w naszym lokalu panuje zawsze przyjazna i przytulna atmosfera. Zachęcamy Państwa do polubienia nas na facebooku i śledzenia naszych aktualności. Na naszej stronie często pojawiają się konkursy i promocje, do których serdecznie Państwa zapraszamy. Zachęcamy również do wstawiania zdjęć w naszym lokalu lub z naszym pysznym jedzeniem i dzielenia się opinią na temat naszego jedzenia z innymi klientami.

X