Z uwagi na odległość od naszego lokalu – realizujemy tylko większe zamówienie.
Sprawdź jakie minimalne zamówienie jest na Twój adres – Wpisz go w Panelu na górze strony.

pizza Jerzmanowo na dowóz
pizza Jerzmanowo Wrocław na dowóz
pizzeria Jerzmanowo we Wrocławiu
Jerzmanowo we Wrocławiu
Nocna pizza Jerzmanowo we Wrocławiu
Zamów pizzę z dowozem do Jerzmanowa
Nocna pizzeria Jerzmanowo Wrocław
Tania pizza Jerzmanowo

PIZZA JERZMANOWO NA DOWÓZ

Najlepsza pizza na dowóz Jerzmanowo – Dlaczego u Nas?

Pizza to jedno z najpopularniejszych dań na wynos we Wrocławiu. Jesteśmy pizzerią wyspecjalizowaną w dowozie, nasi kierowcy posiadają podgrzewane torby, dzięki którym pizza dowieziona na miejsce jest jeszcze gorąca. Dodatkowo dla wygody naszych klientów kierowcy posiadają zawsze przy sobie terminal oraz drobne pieniądze do wydawania reszty. Kolejnym udogodnieniem są długie godziny przyjmowania zamówień, bo doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie ma nic gorszego niż nocny głód przy jednoczesnym braku czegoś dobrego do zjedzenia, dlatego też zamówienia przyjmujemy:

  • niedziela-czwartek do 3:00
  • piątek i sobota do 4:00

Koszt dostawy oraz kwota minimalnego zamówienia zwiększa się wraz z odległością od pizzerii.

Nocna pizzeria Jerzmanowo – Zamów od Nas

Przygotowywanie pizzy oraz makaronów, to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Używamy tylko i wyłącznie świeżych produktów najlepszej jakości pochodzących od sprawdzonych dostawców. Naszą pizzę wyróżnia ciasto – lekko grube idealnie sprawdzi się na wieczór ze znajomymi. Posiadamy swoje własne receptury, które w pełni zadowalają nawet najbardziej wymagające podniebienia. Opcja pizza na dowóz jest dostępna dla każdej pozycji.
W swojej ofercie posiadamy 20 pozycji różnego rodzaju pizzy w wymiarze 30 cm i 40 cm, jednak jesteśmy również otwarci na naszych klientów, więc w razie potrzeby modyfikujemy według życzenia klienta nasze pozycje z menu. Można dodać dodatkowe składniki lub wymienić na inne z tej samej puli cenowej.
Do pizzy posiadamy własnoręcznie robione na miejscu sosy: Czosnkowy, ostry oraz pomidorowy. Zawsze świeże.
W menu posiadamy również zapiekane makarony w różnych opcjach.

Śledź nas na FB

Wyróżniamy się na rynku tym, że wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów, staramy się trafić w odpowiednie smaki. Aktywnie prowadzimy fanpage, na którym zamieszczane są konkursy z nagrodami oraz najświeższe informacje odnoście naszej restauracji. Pochwal się swoją pizzą z dostawą i zamieść jej zdjęcie na FB lub w opiniach Googla. Dzięki temu będziemy w stanie szybciej się rozwijać!

4.9/5 - (258 votes)
X