Z uwagi na odległość od naszego lokalu – realizujemy tylko większe zamówienie.
Sprawdź jakie minimalne zamówienie jest na Twój adres – Wpisz go w Panelu na górze strony.

pizza Jarnołtów na dowóz
pizza Jarnołtów Wrocław na dowóz
pizzeria Jarnołtów we Wrocławiu
Jarnołtów we Wrocławiu
Nocna pizza Jarnołtów we Wrocławiu
Zamów pizzę z dowozem na Jarnołtów
Nocna pizzeria Jarnołtów Wrocław
Tania pizza Jarnołtów

PIZZA JARNOŁTÓW NA DOWÓZ

Najlepsza pizza na dowóz Jarnołtów – Dlaczego u Nas?

Pizzeria Slice of Heaven we Wrocławiu to miejsce, gdzie możesz zamówić pyszną pizzę z opcją dowozu. Zamówienia przyjmujemy do późnych godzin nocnych (niedziela-czwartek do 3:00, piątek i sobota do 4:00), dzięki czemu bez względu na porę będziesz mógł cieszyć się smakiem pizzy. Nasi kierowcy zrobią wszystko, by dowieźć Twoją pizzę jak najszybciej. Dysponują podgrzewanymi torbami, dzięki czemu Twoje zamówienie dotrze do Ciebie niemal prosto z naszych pieców! Za pizzę zapłacisz kartą (każdy kierowca dysponuje terminalem płatniczym) oraz gotówką (dostawca ma przy sobie drobne, celem wydania reszty). Im dalej od miejsca dostawy, tym większe minimalne zamówienie i koszt dostawy.

Nocna pizzeria Jarnołtów – Zamów od Nas

Nasza pizza przygotowywana jest z wysokiej jakości składników. Naszym znakiem rozpoznawczym jest pyszne, lekko grube ciasto, którego smak z pewnością zapamiętają wszyscy uczestnicy imprez i wspólnych spotkań. U Nas z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! Możesz wybrać spośród dwóch rozmiarów ciasta – 30 cm i 40 cm. Dysponujemy 20 różnymi rodzajami pizzy oraz możliwością skomponowania swojej własnej. Nie lubisz danego składnika z naszej kompozycji? W Slice of Heaven możesz wymienić składniki z zakresie “mięso na mięso”, “warzywo na warzywo” (pamiętaj, że składnik musi być w tej samej cenie). Idealnym dodatkiem do pizzy jest sos. Proponujemy Ci trzy smaki: czosnkowy, pomidorowy i ostry. A może masz ochotę na makarony? Nic trudnego! W naszej ofercie znajdziesz również wyśmienite, zapiekane makarony idealne na lunch lub kolację. Jednak czym byłaby kuchnia bez miłości do gotowania? Dlatego też oprócz wyjątkowych składników do naszych dań dodajemy cząstkę naszego serca. To dzięki temu połączeniu możesz cieszyć się wyśmienitym, niezmiennym smakiem i aromatem naszej pizzy!

Odwiedź nas na FanPage!

Koniecznie odwiedź i polub nasz FanPage, gdzie pojawiają się ciekawe konkursy i promocje specjalnie dla Ciebie! A zanim ze smakiem zjesz naszą pizzę, koniecznie zrób jej zdjęcie i podziel się nim na Facebooku i GoogleMaps. Dzięki temu inni również będą mogli rozkoszować smakiem i aromatem prawdziwej pizzy!

4.9/5 - (251 votes)
X