pizza Grabiszyn na dowóz
pizza Grabiszyn Wrocław na dowóz
pizzeria Grabiszyn we Wrocławiu
Grabiszyn we Wrocławiu
Nocna pizza Grabiszyn we Wrocławiu
Zamów pizzę z dowozem na Grabiszyn
Nocna pizzeria Grabiszyn Wrocław
Tania pizza Grabiszyn

PIZZA GRABISZYN NA DOWÓZ

Najlepsza pizza na dowóz Grabiszyn – Dlaczego u Nas?

Prywatnie czy w gronie najbliższych – zawsze można cieszyć się wspaniałym smakiem pizzy. Pizzeria Slice of Heaven dzięki pasji gotowania gwarantuje pyszną pizzę i sprawny dowóz do klientów. Zamówienia można składać nawet do późnych godzin w nocy, od niedzieli do czwartku do 3:00, w piątek i sobotę do 4:00. Kierowcy najszybciej jak to możliwe dostarczają pizzę z dostawą do klientów, a wyposażeni w podgrzewane torby, przywożą ją bardzo ciepłą. Zatem mamy ciepłe danie dla domowników lub firmy bez wychodzenia z domu. Nie musimy martwić się o sposób zapłaty – z powodzeniem możemy użyć karty płatniczej, ponieważ kierowcy mają do dyspozycji terminale płatnicze. Ci, którzy preferują płatność gotówką, mają zapewnione otrzymanie reszty. Na koszt dostawy wpływa odległość od restauracji – im większa, tym większe będzie minimalne zamówienie i koszt dostawy.

Nocna pizzeria Grabiszyn – Zamów od Nas

Receptura stosowana w restauracji gwarantuje wysoką jakość składników. Z nich powstaje bardzo dobre ciasto – lekko grube, idealne na imprezy, w odróżnieniu od włoskich na cienkim cieście. Połączone ze wspaniałymi składnikami i pysznymi sosami: czosnkowym, pomidorowym lub ostrym sprawią, że na długo zapamiętają je podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy. Jako rodzinna firma do każdej pizzy na dowóz Grabiszyn dodajemy cząstkę naszego serduszka. Tak powstało menu, które posiada już 20 rodzajów pizzy w rozmiarach 30 cm i 40 cm, w każdej z nich można zamówić dodatkowe składniki i samodzielnie zaprojektować wymarzoną pizzę. Jeśli składniki są w tej samej cenie, można je dowolnie wymieniać, np. mięso na inne mięso bądź warzywo na inne warzywo. Pasjonaci makaronów także znajdą coś dla siebie – restauracja poleca również przepyszne, zapiekane makarony.

Bądź na bieżąco!

Jeśli chcemy być na bieżąco i korzystać z rożnych atrakcji pizzerii, warto polubić jej FanPage, na którym pojawiają się konkursy i ciekawe promocje oraz śledzić aktualne wydarzenia. Warto także zrobić zdjęcie ulubionej pizzy i podzielić się nim na Facebooku lub wyrazić opinię na Google Maps. To z pewnością zachęci innych fanów pizzy do wymiany pomysłów i szukania ulubionych smaków we Wrocławiu.

4.9/5 - (151 votes)
X