znizka-studencka
Nocna pizzeria Nowy Dwór Wrocław
Tania pizza Nowy Dwór

PIZZA NOWY DWÓR NA DOWÓZ

Najlepsza pizza na dowóz Nowy Dwór – Dlaczego u Nas?

Nasza pizzeria we Wrocławiu posiada możliwość pizzy na dowóz. Każdego dnia można zadzwonić i zamówić pyszną pizzę do domu, do pracy, czy też na piknik ze znajomymi. Pizzeria jest czynna codziennie i służy pomocą do późnych godzin nocnych. Od niedzieli do czwartku zamówienia przyjmujemy do 3:00, natomiast w piątek i sobotę wydłużamy godziny pracy aż do 4:00. Wszystko po to, abyście mogli cieszyć się pełnym smakiem naszej pizzy nawet w nocy. Spotkanie z przyjaciółmi, rodzinna schadzka, czy impreza to dobry pomysł na zamówienie pizzy z dostawą. Nasi kierowcy są w pełnej gotowości to wykonania swoich obowiązków, a pizze dostarczają najszybciej, jak to tylko jest możliwe. Dostawcy są wyposażeni w specjalne podgrzewane termosy, które przez długi czas utrzymują ciepło wiezionej pizzy. Dlatego nie ma możliwości, aby pizza dojechała do Was zimna. Przyjeżdżając na miejsce, dostawcy pizzy posiadają przy sobie gotówkę i terminal płatniczy. Jednak pamiętajcie, aby zgłosić podczas rozmowy telefonicznej, że będziecie płacić banknotami o wysokich nominałach takich jak 200, czy 500 złotych. Koszta dowozu pizzy są zależne od wysokości zamówienia oraz od odległości dzielącej pizzerię od miejsca dostawy.

Nocna pizzeria Nowy Dwór – Zamów od Nas

Wszystko co u nas zamówicie, jest przygotowywane ze składników najwyższej jakości. Stawiamy na obsługę na najwyższym poziomie. Do każdego dania i każdej pizzy wykorzystujemy maksimum swojej energii i oddajemy kawałek naszego serca. Bardzo smaczne lekko grube ciasto to podstawa pizzy przygotowywanej w naszej pizzerii. Nie robimy pizzy typowo włoskiej, czyli pizzy na cienkim cieście. Menu pizzy zarówno w lokalu, jak i na dowóz jest dobrze rozbudowane i na pewno dla wszystkich znajdzie się coś odpowiedniego. Posiadamy 20 rodzajów pizzy, które na różne sposoby można urozmaicić. Wolno Wam wymieniać składniki: mięsny na mięsny, warzywny na warzywny. Ważne, aby wymieniane składniki mieściły się w tej samej cenie. Pizza jest dostępna w dwóch rozmiarach: 30 i 40 cm. Do zamówienia możecie dobrać pyszne sosy naszej receptury: sos czosnkowy, sos pomidorowy i sos ostry. W naszej ofercie poza pizzą znajdziecie również smaczne zapieczone makarony.

Bądź na bieżąco dzięki FaceBookowi

Serdecznie zapraszamy do polubienia naszego FanPage. Warto, abyście śledzili nasze kulinarne poczynania. Co jakiś czas zamieszczamy ciekawe promocje oraz konkursy. Kto wie, może właśnie dzisiaj uda się Wam wygrać darmową pizzę. Zachęcamy do dzielenia się z nami, Waszymi dokonaniami kulinarnymi. Przesyłajcie zdjęcia Waszych pizz i dzielcie się opiniami i spostrzeżeniami na FB czy GoogleMaps.

Na jakie ulice dowozimy pizzę na Nowym Dworze?

• Budziszyńska
  • Chociebuska