Pizza Nowy Dw贸r Wroc艂aw na dow贸z

Pizza na dow贸z Nowy Dw贸r Wroc艂aw

Najlepsza pizza Nowy Dw贸r Wroc艂aw

PIZZA NOWY DW脫R NA DOW脫Z

Najlepsza pizza na dow贸z Nowy Dw贸r – Dlaczego u Nas?

Nasza pizzeria we Wroc艂awiu posiada mo偶liwo艣膰 pizzy na dow贸z. Ka偶dego dnia mo偶na zadzwoni膰 i zam贸wi膰 pyszn膮 pizz臋 do domu, do pracy, czy te偶 na piknik ze znajomymi. Pizzeria jest czynna codziennie i s艂u偶y pomoc膮 do p贸藕nych godzin nocnych. Od niedzieli do czwartku zam贸wienia przyjmujemy do 3:00, natomiast w pi膮tek i sobot臋 wyd艂u偶amy godziny pracy a偶 do 4:00. Wszystko po to, aby艣cie mogli cieszy膰 si臋 pe艂nym smakiem naszej pizzy nawet w nocy. Spotkanie z przyjaci贸艂mi, rodzinna schadzka, czy impreza to dobry pomys艂 na zam贸wienie pizzy z dostaw膮. Nasi kierowcy s膮 w pe艂nej gotowo艣ci to wykonania swoich obowi膮zk贸w, a pizze dostarczaj膮 najszybciej, jak to tylko jest mo偶liwe. Dostawcy s膮 wyposa偶eni w specjalne podgrzewane termosy, kt贸re przez d艂ugi czas utrzymuj膮 ciep艂o wiezionej pizzy. Dlatego nie ma mo偶liwo艣ci, aby pizza dojecha艂a do Was zimna. Przyje偶d偶aj膮c na miejsce, dostawcy pizzy posiadaj膮 przy sobie got贸wk臋 i terminal p艂atniczy. Jednak pami臋tajcie, aby zg艂osi膰 podczas rozmowy telefonicznej, 偶e b臋dziecie p艂aci膰 banknotami o wysokich nomina艂ach takich jak 200, czy 500 z艂otych. Koszta dowozu pizzy s膮 zale偶ne od wysoko艣ci zam贸wienia oraz od odleg艂o艣ci dziel膮cej pizzeri臋 od miejsca dostawy.

Nocna pizzeria Nowy Dw贸r – Zam贸w od Nas

Wszystko co u nas zam贸wicie, jest przygotowywane ze sk艂adnik贸w najwy偶szej jako艣ci. Stawiamy na obs艂ug臋 na najwy偶szym poziomie. Do ka偶dego dania i ka偶dej pizzy wykorzystujemy maksimum swojej energii i oddajemy kawa艂ek naszego serca. Bardzo smaczne lekko grube ciasto to podstawa pizzy przygotowywanej w naszej pizzerii. Nie robimy pizzy typowo w艂oskiej, czyli pizzy na cienkim cie艣cie. Menu pizzy zar贸wno w lokalu, jak i na dow贸z jest dobrze rozbudowane i na pewno dla wszystkich znajdzie si臋 co艣 odpowiedniego. Posiadamy 20 rodzaj贸w pizzy, kt贸re na r贸偶ne sposoby mo偶na urozmaici膰. Wolno Wam wymienia膰 sk艂adniki: mi臋sny na mi臋sny, warzywny na warzywny. Wa偶ne, aby wymieniane sk艂adniki mie艣ci艂y si臋 w tej samej cenie. Pizza jest dost臋pna w dw贸ch rozmiarach: 30 i 40 cm. Do zam贸wienia mo偶ecie dobra膰 pyszne sosy naszej receptury: sos czosnkowy, sos pomidorowy i sos ostry. W naszej ofercie poza pizz膮 znajdziecie r贸wnie偶 smaczne zapieczone makarony.

B膮d藕 na bie偶膮co dzi臋ki FaceBookowi

Serdecznie zapraszamy do polubienia naszego FanPage. Warto, aby艣cie 艣ledzili nasze kulinarne poczynania. Co jaki艣 czas zamieszczamy ciekawe promocje oraz konkursy. Kto wie, mo偶e w艂a艣nie dzisiaj uda si臋 Wam wygra膰 darmow膮 pizz臋. Zach臋camy do dzielenia si臋 z nami, Waszymi dokonaniami kulinarnymi. Przesy艂ajcie zdj臋cia Waszych pizz i dzielcie si臋 opiniami i spostrze偶eniami na FB czy GoogleMaps.

Na jakie ulice dowozimy pizz臋 na Nowym Dworze?

• Budziszy艅ska
  • Chociebuska