Z uwagi na odległość od naszego lokalu – realizujemy tylko większe zamówienie.
Sprawdź jakie minimalne zamówienie jest na Twój adres przechodząc w powyższy link i wpisując adres w panelu.

pizza Sołtysowice na dowóz
pizza Sołtysowice Wrocław na dowóz
pizzeria Sołtysowice we Wrocławiu
Sołtysowice we Wrocławiu
Nocna pizza Sołtysowice we Wrocławiu
Zamów pizzę z dowozem na Sołtysowicach
Nocna pizzeria Sołtysowice Wrocław
Tania pizza Sołtysowice

PIZZA SOŁTYSOWICE NA DOWÓZ

Najlepsza pizza na dowóz Sołtysowice – Dlaczego u Nas?

Każdemu z Nas często zdarza się brak pomysłu na kolację. Z pomocą przychodzi wówczas pizza z dostawą. Wieczory spędzane z dobrym filmem i znajomymi nie mogą obejść się bez zamówienia dobrego jedzenia. Pizza dowożona jest nawet do godziny 3 – 4 w nocy, co sprawia, że klient nie musi się ograniczać i ściśle pilnować godziny zamówienia. Nasi kierowcy posiadają podgrzewane torby, dzięki czemu do klienta trafia ciepła pizza. Dla wygody klienta, pizzeria współpracuje z popularnymi portalami, takimi jak: Pyszne.pl, Glovo, UberEats, czy PizzaPortal. Nasi kierowcy posiadają terminale płatnicze, co gwarantuje łatwość bezgotówkowych transakcji. Co więcej, wydanie reszty również nie będzie dla nich problemem.

Nocna pizzeria Sołtysowice – Zamów od Nas

Nasza pizzeria używa wysokiej jakości składników. Ciasto jest sycące i idealnie nadaje się na domowe imprezy. Na pewno nikt nie wyjdzie z takiego spotkania głodny. Do każdej pizzy dodawany jest pyszny sos (czosnkowy, pomidorowy lub ostry – wszystko zależy od preferencji klienta). Dobra pizza to nie tylko najlepsze składniki, ale i pasja Naszych kucharzy. Pizza przygotowywana jest z wielkim sercem i pasją do gotowania, dzięki czemu klienci są zadowoleni. Warto zauważyć, że Nasza pizzeria oferuje aż 20 rodzajów pizzy, dzięki czemu każdy znajdzie coś, co spełni jego oczekiwania. Wybór dotyczy również rozmiaru – przyrządzamy pizze o średnicy 30 oraz 40 cm. Zamawiając dużą pizzę, możemy wybrać różne połówki, dzięki czemu spróbujemy dwóch rodzajów pizzy. Jeśli pizza na dowóz nie jest akurat tym, czego w tej chwili potrzebujemy, to warto pomyśleć o zamówieniu pysznego makaronu.

Bądź na bieżąco – Slice of Heaven – Wrocław

Aby być na bieżąco z najświeższymi informacjami o naszej pizzerii – warto polubić Nasz FunPage. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie, dlatego zachęcamy do publikacji opinii i zdjęć zamówionych dań w serwisie Google Maps. Jeśli jeszcze nie próbowaliście Naszej pizzy, to nie czekajcie zbyt długo. Pozwólcie Nam zachwycić Was miłością do pizzy i dobrego smaku.

Na jakie ulice dowozimy pizzę na Sołtysowicach we Wrocławiu?

4.8/5 - (243 votes)
X