pizza Muchobór Wielki na dowóz
pizza Muchobór Wielki Wrocław na dowóz
pizzeria Muchobór Wielki we Wrocławiu
Muchobór Wielki we Wrocławiu
Nocna pizza Muchobór Wielki we Wrocławiu
Zamów pizzę z dowozem na Muchoborze Wielkim
Nocna pizzeria Muchobór Wielki Wrocław
Tania pizza Muchobór Wielki

PIZZA MUCHOBÓR WIELKI NA DOWÓZ

Najlepsza pizza na dowóz Muchobór Wielki – Dlaczego u Nas?

Nocny głód? Impreza? Chcesz coś zjeść, ale jest już późno i wszystkie lokale są zamknięte? Zamów z pizzerii Slice of Heaven!  U nas możesz zamówić nawet w środku nocy – od niedzieli do czwartku do 3:00, a w piątki i soboty aż do 4:00 nad ranem. Nie musisz się martwić, czy Twoja pizza dojedzie smaczna – nasi kierowcy wożą je w podgrzewanych torbach, dzięki czemu pizza na dowóz smakuje jak dopiero wyjęta z pieca. Dodatkowo dokładają wszelkich starań, by dowieźć zamówienie jak najszybciej. W dodatku obszar dostawy obejmuje praktycznie cały Wrocław – choć w przypadku miejsc położonych w większej odległości od lokalu koszt dostawy może być nieco wyższy. Możliwe są różne formy płatności – kierowcy zawsze mają przy sobie drobne, by móc wydać resztę (choć bardzo nam pomoże, jeżeli poinformujesz nas zawczasu o chęci płatności większym nominałem). Wolisz płatności bezgotówkowe? Dysponują również terminalami do płatności kartą.

Nocna pizzeria Muchobór Wielki – Zamów od Nas

Składniki najwyższej jakości, starannie opracowana, autorska receptura, według której przygotowujemy ciasto, a przede wszystkim serce wkładane w każdą kręconą przez nas pizzę – to nasze najważniejsze zasady. Dzięki temu każda pizza z dwudziestu pozycji w naszym menu zawsze smakuje znakomicie i idealnie nadaje się na imprezę, spotkanie lub by po prostu zjeść całą samemu. Lubisz mieć większy wybór? Świetnie! Na życzenie do każdej pizzy możemy dorzucić dodatkowe składniki. Możesz także wymienić składniki mięsne i warzywne na inne z tej samej kategorii i w tej samej cenie. Do tego każda pizza dostępna jest w dwóch rozmiarach – 30 oraz 40cm, a do każdej możesz wybrać sos spośród trzech pysznych smaków: pomidorowego, czosnkowego i ostrego. Nie masz dziś ochoty na pizzę? W menu Slice of Heaven znajdziesz również pyszne, zapiekane makarony.

Bądźmy w kontakcie!

Śledź fanpage naszej pizzerii – pojawiają się na nim różne konkursy oraz ciekawe promocje. Trzymaj rękę na pulsie i miej pewność, że nie przegapisz żadnej z nich. Zrób naszej pizzy zdjęcie i pokaż ją innym właśnie za pośrednictwem naszego fanpage. Nie masz Facebooka? Wrzuć zdjęcie w formie opinii na GoogleMaps.

4.9/5 - (160 votes)
X