do16taniej
znizka-studencka
pizza-miesiaca-texas
szparigami-promo
happy-hours
pizza Marszowice na dowóz
pizza Marszowice Wrocław na dowóz
pizzeria Marszowice we Wrocławiu
Marszowice we Wrocławiu
Nocna pizza Marszowice we Wrocławiu
Zamów pizzę z dowozem na Marszowice
Nocna pizzeria Marszowice Wrocław
Tania pizza Marszowice

PIZZA MARSZOWICE NA DOWÓZ

Najlepsza pizza na dowóz Marszowice – Dlaczego u Nas?

Pragnienie ciepłej pizzy u progu swojego mieszkania nie musi dłużej być jedynie złudną myślą. Oferujemy jedną z najsmaczniejszych pizz w mieście z możliwością dowozu pod same drzwi. Podgrzewane torby, w których wozimy posiłki, skutecznie trzymają ciepło podczas podróży, w związku z czym pizza nie stygnie nawet podczas dłuższych tras. Rozwiązaliśmy również problem z wydawaniem reszt – nasi kierowcy posiadają drobne, a także terminale, które umożliwiają zapłacenie kartą. Istotną informacją jest adres dowozu – im większy dystans dzieli go od pizzerii we Wrocławiu, tym większe minimalne zamówienie i koszt dostawy. Przyjmujemy zamówienia do późnych godzin nocnych:

  • od niedzieli do czwartku do godziny 3:00
  • w piątki i soboty do godziny 4:00

Nocna pizzeria Marszowice – Zamów od Nas

Wysoka jakość stosowanych przez nas składników pozwala na wypiek niezwykłej w smaku pizzy. Delikatnie pulchne ciasto jest podstawą dla pozostałych składników. Oczywistym dopełnieniem każdego przepisu jest cząstka serduszka całej ekipy. Całość stanowi formę, której nie sposób się oprzeć. Do wyboru dwudziestu pizz z naszego menu oferujemy trzy różne rodzaje sosów: czosnkowy, pomidorowy i ostry, z którymi smak staje się jeszcze bardziej wyrazisty. Pizze dostępne są w dwóch rozmiarach: 30 cm i 40 cm. Oczywiście istnieje również możliwość doboru składników do zestawów podanych w spisie lub ich wymiany w schemacie: mięso na mięso, warzywa na warzywa. Dzięki temu także wegetarianie z pewnością znajdą coś dla siebie. Wymieniany składnik winien jest być w tej samej cenie. Jeśli masz ochotę na coś innego – godne polecenia są również nasze makarony, których pełen wybór znajdziesz w naszym menu.

Zobacz nasz FanPage!

Zapraszamy także na FanPage pizzerii na Facebook’u. Oprócz istotnych informacji na nasz temat, znajdziesz tam również różnego rodzaju konkursy i ciekawe promocje, a to tylko kilka ze wszystkich możliwych zalet, dla których warto nas śledzić. Zachęcamy do robienia zdjęć otrzymanych pizz i podzielenia się opinią na naszych mediach oraz GoogleMaps.

4.9/5 - (139 votes)
X