UWAGA! Wydłużamy godziny pracy na Sępa-Szarzyńskiego -- pon-czw od 11:00, pt-nd od 14:00.

Polish PL Ukrainian UK English EN French FR German DE Portuguese PT Russian RU Spanish ES Turkish TR

pizza Leśnica na dowóz
pizza Leśnica Wrocław na dowóz
pizzeria Leśnica we Wrocławiu
Leśnica we Wrocławiu
Nocna pizza Leśnica we Wrocławiu
Zamów pizzę z dowozem na Leśnica
Nocna pizzeria Leśnica Wrocław
Tania pizza Leśnica

PIZZA LEŚNICA NA DOWÓZ

Najlepsza pizza na dowóz Leśnica – Dlaczego u Nas?

Pizzeria Slice of Heaven we Wrocławiu to profesjonalizm i dbałość o najwyższą jakość obsługi. Z myślą o tym, abyś zawsze mógł cieszyć się ciepłym posiłkiem, pizza na dowóz transportowana jest przez naszych kierowców w specjalnych elektrycznie podgrzewanych torbach. Chcemy też, abyś mógł liczyć na nas każdego dnia, dlatego działamy 7 dni w tygodniu. Często bywa tak, że w trakcie nocnej imprezy pojawia się nieznosząca sprzeciwu ochota na pizzę. Specjalnie z myślą o takich okazjach, w piątki i soboty przyjmujemy zamówienia do 4:00, natomiast od niedzieli do czwartku do 3:00. Ponadto wkładamy wysiłek w to, by czas oczekiwania na otrzymanie zamówienia był jak najkrótszy oraz byś mógł bezproblemowo uregulować rachunek. Właśnie dlatego wyposażyliśmy każdego kierowcę w terminal płatniczy umożliwiający płatność kartą oraz gotówkę. Zwykle kierowca jest w posiadaniu drobnych, a więc ma możliwość wydania reszty, jednak by skrócić czas obsługi, zachęcamy byś poinformował nas w trakcie składania zamówienia o chęci rozliczenia się banknotem 200 zł lub 500 zł. Chcemy również uprzedzić Cię, że w przypadku złożenia zamówienia pod odległy nam adres, koszt dostawy oraz minimalna kwota zamówienia może ulec zmianie.

Nocna pizzeria Leśnica – Zamów od Nas

Wiemy już, jaką pizzę najbardziej lubią nasi klienci. Stworzona receptura sprawia, że spód pizzy jest na zewnątrz chrupki, zaś w środku zaskakująco miękki, natomiast średnia grubość jest idealnym kompromisem nawet dla najbardziej wymagających amatorów. Do przyrządzenia pizzy używamy wyłącznie składników najwyższej jakości, a cząstka naszego serduszka jest jej najpiękniejszą dekoracją. W oferowanym menu znajdziesz 20 rodzajów pizz, a każda z nich może być urozmaicona wybranymi przez Ciebie składnikami. Pizza z dostawą przyrządzana jest w dwóch najbardziej popularnych rozmiarach, tj. 30 cm i 40 cm. W żadnej pizzy nie może zabraknąć doskonałego dodatku, jakim są sosy w trzech smakach do wyboru: czosnkowym, pomidorowym oraz ostrym. Dla klientów, którzy mają swój własny pomysł na dodatki, jest możliwość wymiany mięsa lub warzyw na inne, w tej samej cenie. Jeżeli jednak będziesz miał ochotę zjeść coś innego, to z pewnością zadowoli Cię zapiekany makaron z serem.

Spotkajmy się online!

Będziemy bardzo zadowoleni, jeśli Twoja wymarzona pizza zostanie uwieczniona na zdjęciu i zamieszczona w komentarzu na Facebooku lub na GoogleMaps. Zachęcamy Cię również do polubienia naszego Fanpage’a na Facebooku, gdzie będziemy informować Cię o aktualnych promocjach i konkursach.

X