pizza Leśnica na dowóz
pizza Leśnica Wrocław na dowóz
pizzeria Leśnica we Wrocławiu
Leśnica we Wrocławiu
Nocna pizza Leśnica we Wrocławiu
Zamów pizzę z dowozem na Leśnica
Nocna pizzeria Leśnica Wrocław
Tania pizza Leśnica

PIZZA LEŚNICA NA DOWÓZ

Najlepsza pizza na dowóz Leśnica – Dlaczego u Nas?

Pizzeria Slice of Heaven we Wrocławiu to profesjonalizm i dbałość o najwyższą jakość obsługi. Z myślą o tym, abyś zawsze mógł cieszyć się ciepłym posiłkiem, pizza na dowóz transportowana jest przez naszych kierowców w specjalnych elektrycznie podgrzewanych torbach. Chcemy też, abyś mógł liczyć na nas każdego dnia, dlatego działamy 7 dni w tygodniu. Często bywa tak, że w trakcie nocnej imprezy pojawia się nieznosząca sprzeciwu ochota na pizzę. Specjalnie z myślą o takich okazjach, w piątki i soboty przyjmujemy zamówienia do 4:00, natomiast od niedzieli do czwartku do 3:00. Ponadto wkładamy wysiłek w to, by czas oczekiwania na otrzymanie zamówienia był jak najkrótszy oraz byś mógł bezproblemowo uregulować rachunek. Właśnie dlatego wyposażyliśmy każdego kierowcę w terminal płatniczy umożliwiający płatność kartą oraz gotówkę. Zwykle kierowca jest w posiadaniu drobnych, a więc ma możliwość wydania reszty, jednak by skrócić czas obsługi, zachęcamy byś poinformował nas w trakcie składania zamówienia o chęci rozliczenia się banknotem 200 zł lub 500 zł. Chcemy również uprzedzić Cię, że w przypadku złożenia zamówienia pod odległy nam adres, koszt dostawy oraz minimalna kwota zamówienia może ulec zmianie.

Nocna pizzeria Leśnica – Zamów od Nas

Wiemy już, jaką pizzę najbardziej lubią nasi klienci. Stworzona receptura sprawia, że spód pizzy jest na zewnątrz chrupki, zaś w środku zaskakująco miękki, natomiast średnia grubość jest idealnym kompromisem nawet dla najbardziej wymagających amatorów. Do przyrządzenia pizzy używamy wyłącznie składników najwyższej jakości, a cząstka naszego serduszka jest jej najpiękniejszą dekoracją. W oferowanym menu znajdziesz 20 rodzajów pizz, a każda z nich może być urozmaicona wybranymi przez Ciebie składnikami. Pizza z dostawą przyrządzana jest w dwóch najbardziej popularnych rozmiarach, tj. 30 cm i 40 cm. W żadnej pizzy nie może zabraknąć doskonałego dodatku, jakim są sosy w trzech smakach do wyboru: czosnkowym, pomidorowym oraz ostrym. Dla klientów, którzy mają swój własny pomysł na dodatki, jest możliwość wymiany mięsa lub warzyw na inne, w tej samej cenie. Jeżeli jednak będziesz miał ochotę zjeść coś innego, to z pewnością zadowoli Cię zapiekany makaron z serem.

Spotkajmy się online!

Będziemy bardzo zadowoleni, jeśli Twoja wymarzona pizza zostanie uwieczniona na zdjęciu i zamieszczona w komentarzu na Facebooku lub na GoogleMaps. Zachęcamy Cię również do polubienia naszego Fanpage’a na Facebooku, gdzie będziemy informować Cię o aktualnych promocjach i konkursach.

4.9/5 - (150 votes)
X