Z uwagi na odległość od naszego lokalu – realizujemy tylko większe zamówienie.
Sprawdź jakie minimalne zamówienie jest na Twój adres – Wpisz go w Panelu na górze strony.

pizza Lipa Piotrowska na dowóz
pizza Lipa Piotrowska Wrocław na dowóz
pizzeria Lipa Piotrowska we Wrocławiu
Lipa Piotrowska we Wrocławiu
Nocna pizza Lipa Piotrowska we Wrocławiu
Zamów pizzę z dowozem na Lipę Piotrowską
Nocna pizzeria Lipa Piotrowska Wrocław
Tania pizza Lipa Piotrowska

PIZZA LIPA PIOTROWSKA NA DOWÓZ

Pizza z dostawą to coraz częściej wybierana opcja. Głównie dlatego, że dzięki temu można cieszyć się doskonałym smakiem pizzy w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie. To dlatego koniecznie warto sprawdzić naszą ofertę.

Najlepsza pizza na dowóz Lipa Piotrowska – Dlaczego u Nas?

Nocna pizzeria to nasz znak rozpoznawalny. To właśnie dla was pracujemy do późnych godzin nocnych. W weekendy jesteśmy otwarci aż do 4 nad ranem, a w pozostałe dni do 3. Dzięki temu możecie cieszyć się smakiem naszej pizzy, kiedy tylko najdzie was na to ochota. Dodatkowo rozpoczęliśmy współpracę z popularnymi portalami, które zajmują się dostawą zamówień, takimi jak UberEats, czy Pizzaportal. Dzięki temu składanie zamówień jest jeszcze prostsze. Zależy nam na tym, aby dostarczana do was pizza była cały czas gorąca. To właśnie dlatego każdy kierowca posiada torby utrzymujące wysoką temperaturę. Poza tym posiada także terminal do płacenia kartą i drobne do wydania reszty.

Nocna pizzeria Lipa Piotrowska – Zamów od Nas

Dobra pizza to przede wszystkim dobre składniki. Dlatego tak ważne jest to, aby były one wysokiej jakości. Zwracamy na to szczególną uwagę. Dodatkowo nasza pizza jest na grubym cieście, dzięki czemu idealnie wpisuje się w imprezowe klimaty. W menu znajduje się aż 20 propozycji, w których wymieniać można poszczególne składniki, tak aby idealnie wpisywała się ona w gusta zamawiającej osoby. Do każdej pizzy mamy do zaproponowania aż trzy różne sosy, czyli sos czosnkowy, ostry oraz pomidorowy. Na pewno nadadzą charakteru każdej pizzy. Do wyboru są dwa rozmiary placka. 30 i 40 cm. Mamy też, coś dla każdego, kto nie przepada za pizzą. Nasze zapiekane makarony robią prawdziwą furorę i warto sięgnąć po nie przynajmniej raz.

Bądź na bieżąco – Slice of Heaven – Nocna pizzeria Wrocław

Na pewno doskonałym pomysłem jest śledzenie naszego Fanpage na facebooku, aby cały czas pozostać na bieżąco z promocjami oraz konkursami, które dla was przygotowujemy. Dodatkowo zachęcamy was bardzo gorąco do zamieszczania waszych opinii oraz zdjęć zamówień na naszych stronach na facebooku, oraz googlemaps, co pozwala nam udoskonalać naszą ofertę.

Na jakie ulice dowozimy pizzę na Lipie Piotrowskiej we Wrocławiu?

• Anyżowa
  • Bazyliowa